Blogas

Dėmesio

Visa informacija šioje svetainėje pateikiama prevencijos ir žalos mažinimo tikslais. „Jauna banga“ neskatina ir nepalaiko psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo. Daugiau apie žalos mažinimą ir mūsų savanorišką organizaciją galite sužinoti čia.

Naloksono instrukcija, ką daryti jei žmogus perdozuoja opioidais: rinkite pagalbos numerį 112, iškvieskitę greitąją medicinos pagalbą, tuomet supukškite naloksono purškalą arba suleiskite tirpalą į raumenį, pradėkite širdies masažą ir būtinai sulaukite medikų

Naloksonas: kaip ir kada jį naudoti

Naloksonas – opioidų perdozavimo „priešnuodis“ – yra pirmas skubios pagalbos žingsnis bandant atgaivinti jais perdozavusį žmogų. Šį kartą papasakosime apie šį vaistą, jo naudojimą bei veikimo būdą.

Nerimą kelianti tendencija klubuose – date-rape drugs

Pastarosiomis dienomis pogrindžio vakarėlių kultūros diskusijų sferose teko susidurti su įvairiais tiesioginiais žmonių pranešimais apie atgyjantį butiratų naudojimą siekiant be žmonių žinios juos apsvaiginti vakarėlių metu.

Psichodelikų tyrimų kritika

„Tu bandei psichoaktyvias medžiagas, tau jos patiko, dabar tu jas tiri. Tu būsi sugundytas sakyti daugiausiai pozityvius dalykus apie jas“.[1] Pakalbėkime apie tai, kodėl psichodelikų tyrėjų ir dalyvių šališkumas yra problematiškas.

Daugiau įrašų nėra.